در “باغ بهشت” نهاوند ازدحام زیاد است + خبر روز

در “باغ بهشت” نهاوند ازدحام زیاد است + خبر روز

ایسنا/همدان امام جمعه نهاوند گفت: در “باغ بهشت” ازدحام زیاد است و باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود چراکه پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود و اگر بتوان اکیپی در این مکان مستقر کرد، خوب است.

حجن الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند، اظهار کرد: در خیابان قیصریه شهر نهاوند هم ازدحام جمعیت زیاد است که باید فکری به حال آن شود چراکه باعث ایجاد مشکل می شود و باید کسانی بر رعایت پروتکل ها نظارت داشته باشند.

وی در بخش دیگری با بیان اینکه صحبت های دیروز رهبر انقلاب بسیار مهم بود و برای همه ما درس است و باید به بیانات ایشان عمل کنیم، اظهار کرد:زمانی که آمریکا از برجام خارج شد دیدیم که اروپایی ها فقط شعار دادند و اقدامی نکردند و اکنون باز هم این اروپایی ها هستند که جلو افتاده اند و می خواهند قطعنامه بر ضد ایران تصویب کنند.

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه اینها خبیث هستند و ایران اسلامی هم به آنها هشدار داد که این قطعنامه ضد ایران نباید تصویب شود و آنها نیز کوتاه آمدند، اضافه کرد: این یک تجربه بود که اگر ایران اسلامی با قدرت در مقابل زیاده خواهی دشمنان بایستد آنها عقب نشینی می کنند.

مغیثی بیان کرد: اول باید تحریم ها برداشته شود و تا تحریم ها برداشته نشود ایران تعهدات را انجام نمی دهد و اگر قبول نکنند ما کارهای خود را ادامه می دهیم.

وی در ادامه به آغاز ثبت نام انتخابات شوراها اشاره کرد و یادآور شد: حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را ناامید می کند و بسیار سرنوشت ساز است و از مطالبات جدی رهبر انقلاب است. انتخاب اصلح و امانتداری عوامل اجرایی و نظارت وظیفه ای شرعی است که باید در انجام این وظیفه به بهترین نحو دقت شود.

انتهای پیام 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *