کلیه اخبار پایگاهپنجمین نمایشگاه تخصصی خودرو

برپایی پنجمین نمایشگاه تخصصی خدرو در قزوین فردا 5 دی ماه 92 صورت می‌گیرد مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: از فردا 5 دی ماه 92 پنجمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته به مدت چهار روز در این استان آغاز به کار می‌کند. علی وحدتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: پنجمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته از پنجم تا هشتم دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین دایر می‌شود.

وی ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخش‌های مرتبط با تولید خودروهای سواری و قطعات مرتبط با آن، آشنایی افزایش اطلاعات متخصصان و علاقه‌مندان این صنعت، برقراری ارتباط مستقیم برای تأمین نیاز و حمایت از مصرف‌کنندگان داخلی را از جمله اهداف برپایی نمایشگاه یاد شده عنوان کرد. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین ابراز داشت: نمایشگاه یاد شده با فضایی به مساحت دو هزار متر مربع و با حضور بیش از 27 مشارکت‌کننده به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برپا می‌شود.

این مسئول بیان کرد: تولیدکنندگان و نمایندگی‌های فروش خودرو و قطعات در این نمایشگاه از استان‌های تهران، البرز، اصفهان، گیلان و قزوین هستند که تولیدات و محصولات خود را در نمایشگاه یاد شده در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. وحدتی خاطرنشان کرد: پنجمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته از ساعت 15 تا 21 شب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره) جنب صدا و سیما برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

 منبع: فارس نیوز