آغاز مصاحبه و گزینش معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان بوشهر + خبر روز

آغاز مصاحبه و گزینش معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان بوشهر + خبر روز

ایسنا/بوشهر رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از صبح امروز خبر داد.

اکبر مولایی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: از امروز ۱۹ مهرماه تا پایان روز ۲۵ مهرماه فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پردیس علامه طباطبایی این دانشگاه و دبستان سعادت در حال انجام است.

وی افزود: تمام فرآیند مصاحبه و گزینش این معرفی شدگان با اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر بیان کرد: معرفی شدگان ۴۹۱ نفر هستند که براساس جدول زمان بندی شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برای مصاحبه علمی و گزینش فراخوان شده اند.

مولایی عنوان کرد: سهمیه امسال استان بوشهر ۲۹۸ نفر بوده و معرفی شدگان باید به این نکته توجه داشته باشند که غیبت در مصاحبه، انصراف تلقی شده و به منزله حذف شخص از استخدام آموزش و پرورش است.

وی متذکر شد: خوشبختانه امسال پس از چندین دهه سن ورود به دانشگاه فرهنگیان از ۲۲ به ۲۴ سال تمام افزایش یافت و سایر شروط ورود به این دانشگاه در کنار شرط سنی به قوت خود باقی است.

وی تصریح کرد: نیاز است تا معرفی شدگان گرامی هنگام حضور در پردیس علامه طباطبایی بوشهر و محل برگزاری گزینش در دبستان سعادت کلیه پروتکل های بهداشتی از جمله به همراه داشتن ماسک و… را رعایت کنند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تاکید کرد: پذیرش تمام وقت در این دانشگاه تنها از طریق کنکور سراسری صورت می پذیرد و هم اکنون ۱۷ رشته در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در ۵ رشته دانشجو معلمان مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *