آخرین فرصت شرکت در وبینارهای آموزشی مالکیت فکری در حوزه سلامت + خبر روز

آخرین فرصت شرکت در وبینارهای آموزشی مالکیت فکری در حوزه سلامت + خبر روز

ثبت‌نام در دوره‌های شهریورماه وبینارهای آموزشی مالکیت فکری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت به همت دفتر توسعه فناوری سلامت از تیرماه سال جاری آغاز به کار کرده است. این وبینارهای آموزشی مالکیت فکری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در ماه مرداد نیز ادامه یافت و اکنون ثبت‌نام در دوره‌های شهریور ماه نیز آغاز شده است.

با توجه به برگزاری دوره‌های اول و دوم در تیرماه و مرداد ماه سال جاری، دوره شهریور و مهرماه به ادامه دوره دوم و کل دوره سوم اختصاص خواهد داشت. از این رو برای آن دسته از افرادی که تا به امروز موفق به ثبت‌نام و شرکت در وبینارهای تیر و مرداد ماه نشده‌اند، دوره‌ شهریور ماه آخرین فرصت جهت شرکت در سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت است.

در این سلسله وبینارهای آموزش مالکیت فکری به مباحثی همچون آشنایی با مالکیت فکری، پتنت ابزاری برای حفاظت از فناوری‌های نوآورانه، ثبت اختراعات حوزه سلامت، جستجوی پتنت، آشنایی با پایگاه patentscope، آشنایی با پایگاه Lens، گیاهان دارویی و دانش سنتی، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، مسیرهای حفاظت از اختراعات در خارج از ایران، معرفی سازمان‌ها و دعاوی حقوقی، معرفی کانون پتنت ایران و نحوه ثبت درخواست در پورتال کانون پتنت ایران پرداخته می‌شود.

بر اساس اعلام مسئول امور ثبت اختراعات دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در صورتی که شرکت‌کنندگان از قبل عضویتی در پورتال کانون پتنت ایران نداشته باشند، باید پیش از اقدام به ثبت‌نام در وبینارهای آموزشی، در پورتال کانون پتنت ایران عضو شوند.

لینک وبینارهای آموزشی و کد ثبت‌نام مربوط به هر وبینار به صورت ماهانه در اختیار معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت داده شده و از طریق این معاونت به دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی ابلاغ خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های کانون پتنت  ۰۲۱۶۶۵۱۵۹۵۶-۰۲۱۶۶۵۲۳۶۰۲ و یا شماره واحد مالکیت فکری دفتر توسعه فناوری سلامت  ۰۲۱۸۱۴۵۵۱۳۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *